Menu

POLSKA ubezpieczenie samochodu

line

Polish Car Insurance / Porównaj polskie ubezpieczenie samochodu

Polish car insurance – Polskich kierowców Ubezpieczenia samochodów, tysiące kierowców są teraz za pomocą luki w prawie do uzyskania tańszego ubezpieczenia. Ich zadaniem jest rejestracja samochodu w Polsce i uzyskania tam ubezpieczenia. Jest to jednak tylko prawnych przez okres sześciu miesięcy, więc będą musieli wziąć samochód z Wielkiej Brytanii za dany okres czasu i powtórzyć proces ponownie. Gwarantuje to, że policja w Wielkiej Brytanii nie może ścigać je za jazdę bez ubezpieczenia, tak długo, jak samochód jest ubezpieczony kierowca jest prawnie chroniony.

Te “luki” Jednakże, stają się coraz bardziej ryzykowne, a UK ścigania są rozprawienia się z politykami, aby utrudnić polscy kierowcy, aby uciec z tego.

Polskich kierowców Ubezpieczenia samochodów, Wszyscy kierowcy muszą mieć świadomość, że prawo brytyjskie mieć ważne ubezpieczenie samochodu bez względu na okoliczności lub z jakiego kraju pochodzą. Możesz zostać ukarany grzywną do 1000 £ przez DVLA jeśli złowionych jazdy bez ubezpieczenia, a gdybyś miał wypadek, kosztowne grzywny, a nawet kary pozbawienia wolności może być egzekwowane.

Jeżeli jesteś Polski kierowca i znalazły się ostatnio na żywo lub pobyt w Wielkiej Brytanii z Polski i szukasz polskich ofert ubezpieczenia samochodu, zaleca się, aby podjąć z Wielkiej Brytanii ubezpieczenie samochodu w zależności od potrzeb i wymagań. Oznacza to, że nie używasz żadnych “luk” i są całkowicie zabezpieczone podczas jazdy w Wielkiej Brytanii.

START A NEW QUOTE

Blog